בטיחות אש

בטיחות אש 2018-04-08T06:50:54+00:00

מחירים נוחים, עבודה באחריות! צור איתנו קשר עכשיו 054-9017700

צרו איתי קשר

בטיחות אש

בטיחות אש איננה משחק ילדים, כאשר המקרים האחרונים להם היינו עדים מוכיחים שוב את החשיבות של בטיחות אש, שיכולה ברגע האמת להציל את בית העסק שלכם, את חייכם ואת חיי עובדיכם.

בטיחות אש מחייבת בעלי עסקים להחזיק ציוד כיבוי אש, ובמקרה של ארגונים ומפעלים גדולים להחזיק ממונה בטיחות אש. למרות שמבחינת בעלי עסקים רבים מדובר במטלה מיותרת שיש לסלקה, דווקא הבדיקות המיותרות שבוחנות את צבע שסתום המטף או התקינות של גלגלון כיבוי אש יכולות להיות ההבדל בין חיים ומוות.

בטיחות אש בארגון מנוהלת על ידי ממונה בטיחות אש בארגון, אחד העובדים אשר עבר השתלמות מקצועית המעניקה לו את הידע והפרקטיקה באיתור וטיפול במקרה של דלקה בבית העסק. מטרתו של ממונה בטיחות אש היא בראש ובראשונה לוודא את תקינות מערכות כיבוי אש, להסביר לשאר העובדים בארגון את חשיבות בטיחות אש וכיצד לטפל בשרפה באופן ראשוני עד להגעת מכבי האש, ולרכז תחתיו את כל נושא בטיחות אש במפעל.

בטיחות אש בבתי עסק אינה מסתיימת בביקורת השנתית או באחזקת ממונה בטיחות אש ויש להטמיע את החשיבות שבשמירה על בטיחות אש לכל העובדים. מדובר על ידע מציל חיים, ואם בעל העסק אינו מבין זאת, ספרו לו שהקפדה על בטיחות אש יכולה לחסוך ממנו הוצאות מיותרות עקב השבתת בית העסק או שריפת מלאי וסחורה.

בטיחות אש בבית

בטיחות אש איננה נחלתם רק של עסקים. נכון, איננו נדרשים להציג בפני איש אישור כיבוי אש על מנת להתגורר בבית, אבל כהורים כולנו מבינים את החשיבות שבשמירה על בטיחות אש.

בטיחות אש מתחילה קודם כל בנו ההורים, יש להקפיד וליישם בעצמו את נושאי בטיחות אש אותם אנו מטיפים לילדנו. גם אנחנו לא נוגעים בשקע חשמל בידיים רטובות ובכל מקרה בו קיים שקע תקול או שקע החשוד כמקצר, יש לקרוא באופן מיידי לחשמלאי מוסמך שיפתור את התקלה, ובכך יוריד באופן משמעותי את הסיכון לקצר חשמלי ולשרפה.

בטיחות אש בעבודה

בטיחות אש בעבודה איננה נחלתם רק של הבוסים שלנו או של ממונה בטיחות אש המסכן. הרי בסופו של דבר אנחנו אלו שנמצאים מידי יום ביומו בבית העסק, ואנחנו אלו שחשופים יותר מכל לשרפה שעלולה לסכן את חיינו ואת המשך פעילותו של בית העסק בו אנו מתפרנסים.

בטיחות אש בעבודה כוללת עירנות לסביבת העבודה שלנו ותקינות רכיבי החשמל בה, שנית נבחן את פעילותו של ממונה בטיחות אש, האם הוא מבצע את בדיקות התקינות באופן שוטף, האם ניתן להציף אליו פערים שיטופלו ויעניקו לנו שניות חשובות נוספות בעת פריצת הדלקה הבאה.

בטיחות אש חשובה לכולנו, בבית, בעבודה ובכל מקום בו אנו נמצאים ונמצאים בסיכון של שרפה העלולה לפגוע בחיינו.

בטיחות אש – ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ

ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ הינה חברה ותיקה ומוערכת העוסקת במכירה, התקנה ותחזוקה של מערכות כיבוי אש וספרינקלרים. אנו שמחים להעניק ללקוחותינו את כלל השירותים הנדרשים בהגנה על ביתם הפרטי או בית העסק באמצעות מערכות כיבוי אש העומדות בתקני בטיחות אש המחמירים ביותר.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום, ולהתרשם אודות מגוון פתרונות מערכות כיבוי אש המותקנות על ידנו ומעניקות בטיחות אש מהשורה הראשונה ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר בתחום.

לייעוץ חינם חייגו ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ

054-9017700- תומר

צרו קשר לקבלת ייעוץ חינם

חברתנו תספק עבורכם אישור תחזוקה שנתי 1928 + אישור תחזוקה גלגלונים וציוד כיבוי אש