מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש 2018-04-08T06:50:06+00:00

מחירים נוחים, עבודה באחריות! צור איתנו קשר עכשיו 054-9017700

צרו איתי קשר

מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש הינם קו ההגנה האחרון והיחידי שלכם בהתמודדות עם שרפה בביתכם או במשרד. לכן, עליכם להיות ערוכים לכל מקרה של יתרחש וזאת באמצעות התקנת מערכות כיבוי אש, תחזוקתם בצורה נאותה ופיתוח מיומנויות בתפעול מערכות כיבוי אש עד להגעת מכבי האש.
מערכות כיבוי אש וספרינקלרים מהווים את ליבת העיסוק של ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ, החברה המובילה בישראל במכירה, התקנה ותחזוקה של מערכות כיבוי אש.
פעילותינו רב השנים בתחם הקנתה לנו ידע וניסיון רב, וזאת בזכות מאות לקוחותינו המרוצים אשר הקנו לנו מוניטין איתן כחברה אמינה המעסיקה אנשי מקצוע מנוסים, אדיבים ואמינים.

ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירות מלאה, וזאת החל משלבי התכנון המוקדמים ועד לשלבי האספקה, ההתקנה והתחזוקה השוטפת של מערכות כיבוי אש.

ספרינקלרים

מערכות כיבוי אש המבוססות על ספרינקלרים, נתפסות על ידי המומחים בתחום כיעילות ביותר בגילוי ומתן מענה ראשוני אפקטיבי לדלקה.

מערכות כיבוי אש אלו מושתתות על מערכת צינורות מים ענפה הפרוסה בכל רחבי המבנה. כל העת קיימים בתוך הצינורות מים בלחץ גבוה, המוכנים לפרוץ דרך מתזי מים המותקנים בכמויות ובמקומות אפקטיביים באתר הלקוח.

מערכות כיבוי אש ספרינקלרים מעניקים את המענה הראשוני לשרפה, בזכות שסתומי זכוכית מלאים בתרכובת כימית הרגישה לחום ובכך מבטיחים את התזת המים בקרבת האש בלבד ולא במערכת כולה.

מערכות כיבוי אש ספרינקלרים, המותקנים על ידי ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ, מותקנים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר עבור מערכות כיבוי אש הקיימים כיום, תו תקן ישראלי 1596 ותו תקן אמריקאי NFPA13.

ציוד כיבוי אש

מערכות כיבוי אש כוללות בתוכם גם את ציוד כיבוי אש היקפי ההכרחי למתן מענה ראשוני לטיפול בדלקה, וזאת עד להגעת כוחות כיבוי אש והצלה לאתר.

ציוד כיבוי אש הנמצא בשימוש אצל לקוחות ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ כולל מטפים המכילים חומרים שונים בהתאם לצורך ובגדלים שונים בהתאם לאתר ולהיקף הדליקה בה הם נדרשים לטפל. כמו כן, במסגרת שירותי אספקת מערכות כיבוי אש נשמח לספק ללקוחותינו גלגלונים, זרנוקים ומזקנים המשמשים עובר כיבוי אש ראשוני או על ידי מכבי האש.

ארונות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש לא יהיו מושלמות ללא ארונות כיבוי אש המכילים את כלל ציוד כיבוי אש הנדרש. ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ עוסקת במכירה, אספקה, התקנה ותחזוקה של ארונות כיבוי אש, וזאת כחלק משירות מקיף העוסק במתן פתרונות מערכות כיבוי אש ללקוחותינו. יתרונם של ארונות אלו הוא בעמידותם בתנאי שטח קיצוניים, כך שניתן להתקין ארונות כיבוי אש בשטחים חיצוניים ובכך לשמור על ציוד כיבוי אש המותקן בתוכם.

מערכות כיבוי אש המותקנות בארונות אלו כוללות גלגלון כיבוי אש, זרנוקים, מטפים בהתאם לסוג האש הנמצא בסיכון ובגדלים שונים.

אתם! מערכות כיבוי אש תלויות אך ורק בכם, אנו יכולים לספק לכם את הציוד הטוב והאיכותי ביותר, אך ללא ההירתמות שלכם לעולם לא נוכל לספק לכם את ההגנה הטובה ביותר. לאחר ההתקנה, ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ שמחה להעניק ללקוחותיה הדרכה קצרה בנוגע לשימוש ואחזקה נכונה של מערכות כיבוי אש. כמו כן, כחלק בלתי נפרד משירות זה, נשמח להציג לכם את הדרך הנכונה להתמודד בעת שרפה.

לייעוץ חינם חייגו ת.ש מיגון והנדסה בע׳׳מ

054-9017700- תומר

צרו קשר לקבלת ייעוץ חינם

חברתנו תספק עבורכם אישור תחזוקה שנתי 1928 + אישור תחזוקה גלגלונים וציוד כיבוי אש