מצלמות

מצלמות 2018-04-08T06:34:31+00:00

מחירים נוחים, עבודה באחריות! צור איתנו קשר עכשיו 054-9017700

צרו איתי קשר

כל מה שצריך לדעת על התקנת מצלמות אבטחה

בתי עסק רבים בישראל, כמו גם משרדים, מפעלים ומבני ציבור, בוחרים להתקין מצלמות אבטחה בכניסה למבנה ובנקודות שונות גם בתוכו. הם עושים זאת כדי לשפר את ההגנה, כדי למנוע פריצות ולצמצם גניבות. במקרים רבים המצלמות מאפשרות גם פיקוח אחר עובדים או עוברי אורח, כך שזוהי למעשה דרך מצוינת לשמור על האינטרסים האישיים שלכם. השאלה החשובה היא, אם כן, איך בוחרים מצלמה טובה שעונה על הדרישות ויכולה להשיג את המטרה. הטיפים שלפניכם יספקו לכם קצת יותר מידע על התקנת מצלמות אבטחה, וגם על הדרך הטובה ביותר לבחור את מערך האבטחה שלכם.

הגדרת צרכים

מי שמעוניין לבצע התקנת מצלמות אבטחה חשוב שיגדיר במדויק מה הוא מחפש. ראשית, כדאי לדעת היכן אמורה המצלמה להתמקם – בתוך המבנה או בחוץ, בנקודה אחת מסוימת או בפריסה רחבה? חשוב גם להגדיר מראש האם תעדיפו מצלמה סמויה, כזו שהמבקרים (והפורצים) יתקשו לראות, או דווקא מצלמה גלויה שתשפר את יכולת ההרתעה שלכם ותפחית באופן ניכר את הפריצות, הגניבות והעבירות בשטח הפרטי או העסקי שלכם? שאלות נוספות שמומלץ שתשאלו את עצמכם הן האם המצלמה אמורה לצלם נקודה אחת בלבד או לנוע לצדדים כדי לתעד שטח פנים גדול יותר, האם היא מיועדת גם להקליט, וכן האם היא אמורה לצלם גם בחשיכה. שאלות אלו יעזרו לכם להיות הרבה יותר ממוקדים רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ומחליטים על התקנת מצלמות אבטחה במשרד או בבית.

האח הגדול רואה הכל

התקנת מצלמות אבטחה היא דרך יעילה מאוד לשפר גם את הביטחון האישי שלכם כשאתם משאירים את הילדים בבית עם המטפלת. במצבים מהסוג הזה, אם יש לכם סיבה כלשהיא לחשוד או לדאוג, פריסת מצלמות בנקודות שונות תעזור לכם לישון קצת יותר טוב בלילה. אם אתם מעוניינים בהתקנת מצלמות אבטחה בבית כדי לשמור על היקרים לכם מכל, או בעסק כדי לפקח על העובדים (ועל הלקוחות), אתם זקוקים לשירותיה של חברה מנוסה ומקצועית. עם צוות מיומן בעל ותק רב בתחום תוכלו לדעת שאתם בוחרים את המצלמה הנכונה ביותר, את המיקום המדויק ואת הדרך הטובה ביותר לשמור על הדברים החשובים לכם מכל. חברת ת.ש. מיגון והנדסה מתמחה גם בכל הקשור להתקנת מצלמות אבטחה, ועם הניסיון הרב שצבר צוות החברה לאורך השנים אין ספק שאתם בידיים המקצועיות ביותר שיש.

צרו קשר לקבלת ייעוץ חינם

חברתנו תספק עבורכם אישור תחזוקה שנתי 1928 + אישור תחזוקה גלגלונים וציוד כיבוי אש