איך מערכות מיגון יכולות להציל חיים? לאתר

אין דבר יותר חשוב בחיים מאשר החיים עצמם. על כן זה ברור מדוע כל עם ישראל נחרד כאשר אדם נהרג או נפצע ומדוע עלינו כחברה לעשות הכול בכדי לצמצם ככל הניתן את הפגיעה בישראלים. העניין הוא שפציעות והרג יכולים להיגרם בגלל המון דברים ופעמים רבות אין לנו שליטה על כך. אך באותה נשימה אנחנו חייבים להזכיר כי אתם חייבים לקחת בחשבון כי פעמים רבות דווקא כן יש לנו שליטה על המוות ופעמים רבות ניתן לקבוע בצורה נחרצת כי מדובר על מוות מיותר. כזה הוא המקרה פעמים רבות כאשר מתחוללת שריפה כאשר אתם צריכים להבין כי מערכות כיבוי אש יכולות להציל את החיים של המון אנשים. על כן ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם היא להתקין מערכת כיבוי כזאת בבית שלכם ובעסק שלכם.

האם זה משנה איזה מערכת אני מתקין בבית או במשרד?

כאשר אנחנו מדברים על מערכות כיבוי אש אנחנו חייבים לזכור כי יש הרבה סוגים בשוק ועל כן יש משמעות אדירה לשאלה איזה מערכת אתם מתקינים. אם אתם מתקינים אצל חברה בעל שם כמו מצודה עליכם לקחת בחשבון כי ככל שתתקינו מערכת יותר טובה כך היא תגן עליכם בצורה יותר טובה וזהו יתרון עצום. על כן אל תתפשרו ועשו הכול בכדי להתקין את המערכת האיכותית והטובה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח הגנה הרמטית כנגד שריפות. עליכם להבין כי ההבדל בין מערכת ברמה גבוהה ובין מערכת ברמה נמוכה הוא עצום וזהו משהו שממש אבל ממש לא כדאי לזלזל בו או להתפשר עליו אם החיים שלכם חשובים לכם.

מדוע מצדה היא מערכת כיבוי האש הטובה בארץ?

כאשר אנחנו מדברים על מערכות כיבוי אש ברמה גבוהה אנחנו חייבים לציין כי יש מערכת אחת אשר בולטת מעל כל המערכות ואשר לדעת רבים נמצאת ברמה הגבוהה ביותר בעולם. המערכת הזאת היא כל כך מתוחכמת, כל כך איכותית וכל כך טובה עד שרבים מבינים כי כדאי להם להתקין דווקא אותה. אנחנו כמובן מדברים על מצדה אשר לדעת רבים היא מערכת מן הדור המתקדם ביותר בשוק ואשר קבעה סטנדרט של 2050 ולא של 2019 בתחום של מערכת כיבוי האש. אם גם אתם רוצים להיות מוגנים מפני שריפה אין ספק כי כדאי לכם לכל הפחות לבחון את מצדה ולשים אותה על הראדר שלכם.

שימו לב לא רק למערכת אלא גם להתקנה שלה

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שאתם צריכים להסתכל לא רק על המערכת אלא גם על ההתקנה שלה. עליכם להבין כי גם המערכת הטובה ביותר לא תהיה שווה הרבה אם ההתקנה שלה לא נעשית בצורה הטובה ביותר ולכן אתם צריכים לפנות אל החברה הטובה ביותר להתקנת מערכת כיבוי אש ולא להתפשר על כך.

 

2019-02-19T09:40:08+00:00